В Івано-Франківську невідомі пошкодили авто викривачів корупції в місцевому ДАБІ

17.11.2020 09:02

Кудрявцева звільнили, та справа його живе. Корупційні схеми ексочільника ДАБІ продовжують його «учні», які й надалі працюють у департаментах реформованої структури. Зокрема, на Івано-Франківщині, як нам розповів інсайдер за умови повної анонімності. Більше про це – у сюжеті Любові Данчої.

Аби перевірити інформацію, знімальна група «СтопКору» вирушила до Івано-Франківська. Однак говорити про ДАБІ місцеві відверто побоюються. Адже регіон невеликий, один одного добре знають, а в будівельних схемах – суцільна «кругова порука».

На час перебування журналістів у Франківську обласну ДАБІ очолював Ігор Мусіловський. За словами нашого інсайдера – давній корупційний товариш пана Кудрявцева.

Musilovskiy
Ігор Мусіловський Фото: з архіву

«Усі дії погоджувалися, система функціонувала дуже чітко. Треба віддати належне певному професіоналізму та особистості пана Мусіловського, який при усіх губернаторах гасив пожежі корупційних скандалів і вдало лавірував між політичними амбіціями усіх очільників, у тому числі й київських», – зазначає викривач.

Щоправда, поспілкуватися особисто з паном Мусіловським виявилося неабияк складно. Бо на роботі він з’являвся нечасто: керував територіальним органом віддалено. Причому таку практику запровадили задовго до карантину.

Врешті наш запит про коментар зареєстрував заступник голови ДАБІ пан Іванюк. Утім, обіцяна відповідь на запит виявилася просто відпискою.

До слова, у 2016 році журналісти «СтопКору» вже намагалися поспілкуватися із паном Мусіловським і запитати його про невідповідність рівня офіційних доходів стилю життя. Тоді пан Ігор репортерам не зрадів і після першого ж запитання накинувся на відеооператора та виштовхав його за двері.

Musilovskiy2
Невідомий стежив за журналістами Фото: СтопКор

Та й цьогорічна поїздка до Франківська також не обійшлася без пригод. Спочатку за знімальною групою стежили невідомі, про що медійники повідомили правоохоронцям. А після цього нашій автівці пробили колесо.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини