В Ірпені місце відпочинку перетворять на місце заробітку: замість табору «Схід» буде висотка

На рекреаційній зоні прибутку не отримаєш. Так вирішили в Ірпені під Києвом і передали земельну ділянку табору «Схід» під житлову забудову. Про це стало відомо активістам ГО «Стоп корупції», які були присутні на сесії міської ради, де ухвалили це рішення.

Vostok
В Ірпені забудують рекреаційну зону Люди проти Фото: СтопКор.

«Сьогодні на сесії депутати на чолі з ручним мером Олександром Маркушиним, який діє в інтересах будівельної мафії, проголосували про дозвіл на розробку ДПТ (детального плану території) табору «Схід». 28 голосів «за»! Троє утрималися. Це означає, що цільове призначення рекреаційної зони (тобто для відпочинку, оздоровлення та проведення спортивних заходів) у проєкті планують змінити під забудову багатоповерхівками», — розповів правозахисник проєкту Юрій Цибенко.

Vostok
Ексмер Карплюк зробив з чинного мера свою маріонетку Фото: СтопКор

Дмитро Осипенко, представник компанії «Нові Метри», на зустрічі з ініціативною групою зі збереження унікальної землі та лісу на території табору “Схід” повідомив, що навіть не розглядає варіант збереження цільового призначення цієї рідкісної земельної ділянки з унікальними властивостями.

«За словами Осипенка, якого пов’язують із колишнім мером міста Карплюком, ділянку він не зберігатиме, оскільки на цьому не зможе отримати прибуток. Тому має намір змінювати її на житлову забудову та просто забудувати «Схід», – додає Юрій Цибенко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини