В інтернеті поширили фейк про вирубування дерев у сквері ім. Шаповала

13.04.2021 15:30

Низка онлайн-ресурсів почали поширювати інформацію про те, що у Солом'янському районі Києва невідомі вирубали всі дерева в сквері на честь Героя України розвідника Максима Шаповала. 

skver shapovala
Фото: СтопКор
skver shapovala
Фото: СтопКор

Проте, як стверджує місцева жителька та активістка Олена Діденко, ця інформація не зовсім відповідає дійсності.

«Усі дії «Київзеленбуду» в сквері узгоджені з ініціативною групою і перебувають під нашим контролем. Спиляли лише ті дерева, які увійшли в дефектний акт, мали значні пошкодження та ті, які розташовані на місці майбутніх доріжок. Якщо чесно, то залишилися ще такі, які треба прибрати. Частина дерев була пересаджена у двори. Від них залишилися лунки», – зазначила вона.

skver shapovala
Попередній план реконструкції Фото: СтопКор

За словами Олени, у сквері передбачені зони з квітниками, і якщо не прибрати частину дерев, то для квітників місця не буде.

«Ми все тримаємо під контролем.  Без узгодження з активом не було спиляно жодного дерева. Пересаджування теж відбувалося за узгодженням з нами. Ще не всі роботи завершені.  Обсяг зелених насаджень як для такої ділянки немаленький – станом на момент інвентаризації в 2017-му, ми нарахували більше 200 дерев і кущів на цих 30 сотках», – наголосила вона.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Києві захистили сквер Шаповала: суд відмовив забудовнику.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини