В Херсоні уникали від сплати податків на сотні мільйонів гривень за рахунок експорту зерна

СБУ викрила схему ухилення від сплати податків в Херсоні, яка діяла протягом року.  Оперативники встановили, що комерційна структура, що займається експортом сільгосппродукції, організувала схему мінімізації податкових платежів.

Служба безпеки України викрила та припинила велику схему ухилення від сплати податків в Херсоні, яка діяла протягом року. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Оперативники встановили, що комерційна структура, що займається експортом сільгосппродукції, організувала схему мінімізації податкових платежів.

Угоди проводилися в два етапи. Спочатку за готівку закуповувалися оптові партії сільгосппродукції у місцевих виробників. Потім її експортували за кордон за підробленими документами і заниженою вартістю. Весь прибуток від реалізації продукції надходила на рахунки зарубіжних компаній.

За 2019 рік було проведено експортних операцій більш ніж на 1 млрд гривень. Сума збитку держбюджету ще встановлюється, але вже відомо, що вона становить сотні мільйонів.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи і на території Херсонського морського торгового порту вилучена чорна бухгалтерія, документація і техніка, що підтверджує незаконну діяльність

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини