В Дніпрі банківські працівниці оформили на людей півмільйона гривень

У Дніпрі слідчі викрили схему, за якою дві банківські працівниці заволоділи 500 000 гривень кредитних коштів. Перебуваючи на посадах кредитних менеджерів в двох різних комерційних банках, вони оформляли кредити на громадян без їх відома і привласнювали отримані кредитні кошти. 

Завдяки співпраці слідчих і співробітників служби безпеки банків всі обставини злочину встановили. Жодна людина, на чиє ім'я було видано кредити не буде виплачувати борг, - повідомляє Інформатор.

Одна зі співробітниць банку видавала кредити фізичним особам, після чого передавала копії документів подрузі, що працювала кредитним менеджером в іншому банку. Друга зловмисниця оформляла документи про видачу кредитних карт з лімітом приблизно в 20 000 гривень. Діючи за такою схемою, менеджери протягом року знімали з карток гроші і оформляли нові кредити на людей без їхнього відома.

Для того, щоб схема продовжувала працювати і не була викрита службою безпеки банку, шахрайки періодично робили по кожному з кредитів мінімально допустимі платежі. До втручання поліцейських подругам вдалося заволодіти грошовими коштами банку на суму понад 500 000 гривень.

Жінкам повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Їм обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини