В “день тиші” двоє кандидатів в мери Кривого Рогу вирішили завішати все місто своїм білбордами

06.12.2020 12:39

Спостерігачі "ОПОРИ" зафіксували у "день тиші" перед виборами в Кривому Розі білборди з гаслами, що спонукають проголосувати та виконані в стилістиці обох кандидатів на посаду міського голови. Про це повідомили у пресслужбі Громадянської мережі "ОПОРА" у неділю, 6 грудня, передає "НВ".

Bilbord
Фото: ОПОРА

"По всьому місту спостерігачами "ОПОРИ" були зафіксовані плакати з текстом "6 грудня. Не обіцяю. Гарантую", "6 грудня. Віримо гарантіям", "Гарантії - за мною! Вибір — за вами!", "Захистимо Кривбас! Гарантую!". Кольорова гама, шрифт тексту та жовта "пташка", яку потрібно поставити у бюлетені, айдентика і стилістика аналогічні з агітаційними матеріалами кандидата на посаду міського голови Костянтина Павлова (кандидат від ОПЗЖ — ред.). Іноді подібні білборди були розміщені в декількох метрах один від одного. Також зустрічаються сіті-лайти з аналогічними написами", — йдеться в повідомленні.

Bilbord
Фото: ОПОРА
Bilbord
Фото: ОПОРА

Спостерігачами "ОПОРИ" зафіксовані також білборди зі стилістикою агітаційних матеріалів іншого кандидата на посаду Криворізького міського голови, висуванця від "Слуги народу" Дмитра Шевчика.

"Місто потребує розвитку, добробуту та стабільності" — написано на зеленому тлі разом з гербом Кривого Рогу. В меншому обсязі, але присутні білборди, на яких на зеленому тлі написано тільки одне слово "Вирішуй!".

Bilbord
Фото: ОПОРА
Bilbord
Фото: ОПОРА

Як повідомляють спостерігачі "ОПОРИ", білбордів із гаслами Костянтина Павлова в місті набагато більше, ніж таких же Дмитра Шевчика.

В "ОПОРІ" нагадали, що відповідно до частини 5 статті 51 Виборчого кодексу України прихована передвиборна агітація, а також розміщення або поширення матеріалів передвиборної агітації, не позначеної відповідно до вимог цього Кодексу, забороняються.

Згідно з частиною 3 статті 52 Кодексу передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється.

Нагадаємо, у неділю, 6 грудня, в місті Кривий Ріг проходить повторне голосування на виборах міського голови.

До виборчого бюлетеня включено Дмитра Шевчика ("Слуга народу") та Костянтина Павлова ("Опозиційна платформа — За життя"), які 25 жовтня отримали 25,94% та 9,15% голосів відповідно.

Чинний міський голова, кандидат Юрій Вілкул (Блок Вілкула "Українська перспектива") за результатами голосування 25 жовтня отримав найбільшу підтримку виборців (44,96%), але він відмовився від участі в повторному голосуванні. Власне рішення кандидат пояснив станом здоров'я, одночасно закликавши підтримати висуванця "Опозиційної платформи — За життя" Костянтина Павлова.

Таким чином, виборці Кривого Рогу обиратимуть між кандидатами, які отримали другий і третій результат за результатами голосування у першому турі 25 жовтня.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Кривому Розі сьогодні проходить другий тур виборів мера.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини