В Барселоні провели концерт з декількома тисячами глядачів через COVID-експеримент

28.03.2021 15:45

В Іспанії провели перший з початку пандемії масштабний концерт. Таким чином вирішили перевірити, чи можна проводити подібні розважальні заходи з дотриманням строгих гігієнічних правил, повідомляє "Deutsche Welle". Про це пише "Сьогодні", передає "Курс України".

Barselona concert
Фото: Instagram / @andrearpe_eventmkt

На концерт групи Love of Lesbians в Барселоні прийшли 5 тисяч осіб. Він відбувся на спортивній арені Палау-Сан-Жорді, що вміщає до 24 тисяч глядачів.

Вартість квитків становила від 23 до 28 євро і включала в себе ціну тесту на коронавірус і захисну маску для обличчя, носіння якої було обов'язковою умовою. Зняти маску можна було лише на короткий час, щоб попити або поїсти в спеціально відведених для цього місцях.

Перше ніж пройти на стадіон, всім відвідувачам зробили тест на коронавірус. Виявили шість позитивних результатів.

За допомогою спеціальної програми на смартфоні дослідники зможуть отримувати актуальні дані про стан людини. Якщо хтось захворіє, то повинен буде негайно повідомити організаторам. Пізніше на основі цих даних фахівці проаналізують рівень зараження серед 5 тисяч відвідувачів концерту в порівнянні з середніми показниками по країні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, “УЗ” призначила спецрейси до “червоної” зони.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини