В Австрії судили олімпійського чемпіона – подробиці

03.12.2019 19:31

В Австрії завершився судовий процес над дворазовим олімпійським чемпіоном з дзюдо Петером Зайзенбахером.

59-річний чемпіон двох Олімпіад з дзюдо був визнаний винним в повній мірі в розбещенні неповнолітніх після дводенних переговорів по звинуваченню.

Обвинувачений заперечував усі звинувачення до кінця суду, передає УНН з посиланням на “Австрійське агентство друку” (АРА).

“Вони говорять неправду”, — відзначив 59-річна особа на другий день судового розгляду в Орхальте.

Прокуратура пред’явила спортсмену звинувачення в розтлінні двох дітей ще в 2016 році. Спортсмен спокусив вихованців спортивного центру, коли працював там в кінці 1990-х і початку 2000 років.

Після пред’явлення звинувачень Зайзенбахер покинув Австрію і переховувався на території України, однак був екстрадований до Відня у вересні 2019 року.

Варто зазначити, що Зайзенбахер залишався кумиром для багатьох після закінчення активної кар’єри. У 1996 році він був нагороджений золотою медаллю за заслуги перед Австрійською Республікою, а також заснував власну Асоціацію дзюдо у Відні.

Додамо, у 1984 і 1988 роках Зайзенбахер вигравав золоті медалі Олімпійських ігор в Лос-Анджелесі і Сеулі, ставав чемпіоном світу 1985 року, а з 2010 по 2012 роки тренував збірну Грузії з дзюдо.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини