“УЗ” встановить на головному вокзалі Києва інфрачервоні системи скринінгу температури

08.07.2020 19:59

Акціонерне товариство "Укрзалізниця" встановить на вокзалах станції "Київ-Пасажирський" сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури особи.

Kyiv vokzal
Фото: delo.ua

Як наголошується у повідомленні на сайті "Укрзалізниці" в середу, пристрої дають змогу вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів на хвилину. Крім того, зазначені системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які перебувають один від одного на соціальної дистанції - від 1 до 5 м.

Зокрема, дві системи будуть встановлені на Центральному вокзалі столиці і одна - на Південному.

"Наразі вокзали станції "Київ-Пасажирський" щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дають змогу швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах до вокзалів. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань і допоможе швидко виявити потенційно хворих", - заявив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, пасажири з підозрою на захворювання не допускатимуться на об'єкт, охорона рекомендуватиме їм звернутися до медпункту вокзалу.

Наразі "Укрзалізниця" проводить закупівлю зазначеного обладнання через систему ProZorro.

Першу таку систему планується встановити найближчими тижнями.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини