Увага! Поліція Київщини розшукує зниклих дітей (ОНОВЛЕНО)

До поліції звернулася мешканка села Рогозів, що на Бориспільщині. Жінка повідомила, що зникли її 14-річна донька Герасименко Христина та 12-річний син Герасименко Віктор. Відомо, що діти покидають домівку не вперше. Зранку 24.02.2021 пішли до школи, проте на заняттях так і не з’явились. 

На пошуки дітей  орієнтовано всі наряди поліції Київської області та столиці, громадськість. Пошукові заходи тривають.   

ПРИКМЕТИ Христини Герасименко: на вигляд 14 років, зріст 163 см, середньої статури, волосся темне, середньої довжини, обличчя кругле, очі блакитні. На шиї з правого боку три родимки.
ОДЯГНУТА: довга темно-зелена куртка з білим написом на спині, джинси чорного кольору, чорні кросівки. З собою має наплічник бірюзового кольору.

ПРИКМЕТИ Віктора Герасименко: на вигляд 12 років, зріст 160 см., худорлявої статури, темне волосся, обличчя овальне, над верхньою губою родимка, очі зелено-карі.
ОДЯГНУТИЙ: чорні штани, жовті кросівки, куртка червоного кольору з чорними смужками, шапка білого кольору з балабоном.

Шановні громадяни! Просимо при наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження дітей та їх мами, повідомляти за номером спецлінії поліції "102".

ОНОВЛЕНО

Дітей розшукали  ювенальні поліцейські спільно з оперативними працівниками Київщинии у столиці.  Жертвами злочинних посягань діти не стали.

Правоохоронці провели з нимим роз’яснювальну роботу.   

Відділ комунікації поліції Київської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини