Усі справні судна в офшорах, платні немає три місяці, – працівники Дунайського пароплавства

Попри сумнівне минуле, на високі посади в Українському Дунайському пароплавстві призначені фігуранти резонансних справ. У чиїх інтересах працюватимуть ці менеджери на державному підприємстві? Чи повернуть вони законні частки УДП в державних компаніях, які самі й відібрали, та чи сплатять багатомільйонні борги державному пароплавству? З’ясовував Кирил Вольний.

Усі ці запитання ми надіслали до Міністерства інфраструктури України та до Українського Дунайського пароплавства. Ми будемо чекати на відповіді на наші офіційні запити, а поки чекаємо – єдине, унікальне державне пароплавство ледве триматися на плаву.

Працівники флоту стверджують: платню їм затримують на 2-3 місяці. Грошей на ремонт плавскладу немає, а з двох поламаних суден збирають одне «напівпритомне».

Яким майном насправді володіє УДП - таємниця за сімома замками

За словами співробітників УДП, усі баржі, що перевозять вантажі та приносять левову частку доходу, вивезли в офшори. Тож вони приносять прибутки в Панамі, Німеччині, Румунії, Болгарії, Словаччині та Угорщині. Натомість тягачі та буксири, що постійно потребують ремонту та оновлення, – реєструють свої збитки в Україні.

Спроможність захистити інтереси державного пароплавства працівники УДП одного разу вже довели. Питання в тому, чи прислухається нове керівництво до колективу?

«СтопКор» продовжить стежити за цією історією, тому слідкуйте за нашими новими розслідуваннями в ефірі та на нашому офіційному каналі в YouTube.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини