Уряд змінив порядок нарахування субсидій

19.05.2021 18:59

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку призначення субсидій - одержувачам допомоги від держави дозволили мати депозит у банку на 100 тисяч гривень та друге житло в спільній власності або в сільській місцевості. Про зміст постанови розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна під час засідання уряду в середу, 19 травня, передає "Слово і Діло".

Komunalka
Фото: UAinfo

За її словами, за цим рішенням при призначенні субсидій не враховуються доходи від розміщення депозитів, оскільки банки подають звіти загальною сумою і поки відсутня персоніфікована інформація про доходи фізичних осіб від депозитів.

"Ми пропонуємо збільшити до 100 тисяч гривень суму коштів на депозитному рахунку, перевищення якого позбавляє громадян права на отримання субсидій", - сказала вона.

"Програма житлових субсидій – це адресна підтримка громадян, які не мають можливості оплатити комунальні послуги, а не підтримка тих, хто приховує свій майновий і матеріальний стан, і як правило, має тіньові доходи, не сплачуючи податки. Тому всі ці зміни про справедливість, адже фінансування призначених субсидій відбувається за рахунок коштів державного бюджету, тобто добросовісних платників податків", - зазначила Лазебна.

Постановою передбачається застосування її норм з 1 травня 2021 року.

Крім того, при призначенні субсидій не будуть враховані житлові приміщення у спільній або частковій власності, а також розташовані у сільській місцевості.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, екснардеп Семенченко прибув на засідання суду.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини