Уряд збільшив обсяг субсидій для мешканців прифронтових територій

Як передає Укрінформ, про це повідомила віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у Фейсбуці.

"Сьогодні уряд прийняв важливу постанову в інтересах мешканців районів Донецької та Луганської областей, прилеглих до тимчасово окупованих територій.

Проблема у тому, що місцеві жителі на лінії зіткнення вимушено використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, бо їхні оселі залишились без теплопостачання та газопостачання внаслідок бойових дій... Уряд вирішив так змінити порядок нарахування житлових субсидій в опалювальний сезон, щоб збільшити їх розмір. Близько 12 тисяч домогосподарств зможуть отримати субсидію в середньому на суму 2,5 тис. грн", - написала вона.

Верещук додала, що такі домогосподарства змушені витрачати більше грошей на оплату електроенергії, збільшення субсидій профінансують з бюджетної програми Міністерства соціальної політики.

Як раніше повідомляла Верещук, жителям кількох прифронтових населених пунктів збільшать розмір субсидії на опалення, оскільки вони змушені опалювати своє житло електроенергією. Зокрема Верещук повідомила, що про проблему з опаленням дізналася від депутатів від Донецької області, які представляють селище Зайцеве та міста Гірник, Красногорівка, Мар'їнка, Новогродівка, а також від Луганської області — село Трьохізбенка Щастинського району. Для розв'язання цієї проблеми вона звернулася до Прем'єр- міністра Дениса Шмигаля та міністра соціальної політики Марини Лазебної.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини