Уряд заборонить їздити в Білорусь по внутрішнім паспортам

13.05.2020 11:21

Кабінет міністрів планує частково призупинити дію угоди з Білоруссю про безвізові поїздки громадян. Про це йдеться в порядку денному засідання уряду 13 травня

Проект постанови передбачає скасувати з 1 вересня 2020 року пункт угоди з Білоруссю, який дозволяв українцям припиняти кордон між державами на підставі паспорта громадянина України.

Зміни повинні торкнутися тільки виїзду українців в Білорусь. А під час в'їзду в Україну з території Білорусі, можна буде використовувати внутрішній паспорт, передає "ДТ".

Нагадаємо, з 1 березня 2020 року перетин кордону з Росією здійснюється на підставі закордонного паспорта, але тільки для громадян України, які виїжджають з України на територію РФ.

У свою чергу громадяни Росії можуть перетнути кордон з Україною тільки за закордонними, службовим або дипломатичними паспортами з 2016 року. У лютому 2015 український уряд оприлюднив постанову, якою припиняє дію ряду пунктів договору між Кабінетом міністрів України і урядом РФ про безвізові поїздки від 1997 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини