Уряд представить у Раді проєкт бюджету-2022

Як передає Укрінформ, про це свідчить порядок денний засідання парламенту, оприлюднений на сайті Верховної Ради.

Для включення до порядку денного та скорочення термінів розгляду запропоновано законопроєкт 6052 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів". Він передбачає виділення додаткових коштів з держбюджету-2021 на фінансування соціальної сфери.

У повторному першому читанні планується розглянути законопроєкт 5454 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину".

У другому читанні парламентарії планують розглянути законопроєкт 4662 "Про внесення зміни до розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу".

Депутати мають намір ухвалити рішення щодо законопроєкту 5388 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин".

Для включення до порядку денного та ухвалення рішення запропоновано законопроєкти 5831"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині" та 5845 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення надання публічних (електронних публічних) послуг".

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини