Уряд Австралії продовжив санкції проти Росії відразу на 3 роки

22.09.2017 09:31

Уряд Австралії прийняв рішення щодо продовження фінансових обмежень проти фізичних та юридичних осіб з Росії, анексованого Криму та окупованих територій Донеччини та Луганщини, відповідальних за загрозу суверенітету та територіальній цілісності України.

Як повідомляє Укрінформ, згідно з рішенням уряду Австралії, дію фінансових обмежень проти таких осіб та компаній продовжено на наступні 3 роки або до виконання Росією своїх зобов'язань в рамках мінських домовленостей.

Як зазначає видання, санкційний список було оновлено у відповідності до аналогічних списків інших країн. Загалом під нові обмежувальні заходи Австралії потрапили 48 юридичних та 153 фізичні особи.

Австралія – країна цінностей. Вона завжди займала принципову позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України. Рішення уряду Австралії про продовження санкцій проти РФ – це не результат тиску, а продовження системного підходу, розуміння, що російська політика становить загрозу для цілого світу, в тому числі для Австралії, – зазначив посол України в Австралії Микола Кулініч.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини