Урвався терпець! Профспілки морського порту «Чорноморськ» влаштують масову акцію протесту через бездіяльність Міністра інфраструктури

27.05.2020 10:29

28 травня з 9.00 під Міністерством інфраструктури у Києві відбудеться акція протесту профспілок морського порту «Чорноморськ». Колектив підприємства обурений повним ігноруванням звернень і бездіяльністю профільного Міністра щодо проблем, які призводять до руйнації Чорноморського торговельного порту.

Ілюстрація: Стопкор

Профспілки влаштують перфоманс: виїзне засідання профспілок морського порту «Чорноморськ» — прямо під будівлею Міністерства інфраструктури. У такий спосіб працівники порту привертатимуть увагу до фінансової кризи, у якій опинилося підприємство та вся галузь.

«Пане Міністре! Лiдери профспiлок морських торговельних портiв «Одеса», «Пiвденний» та «Чорноморськ», якi є представниками трудових колективiв зазначених пiдприємств, зверталися до Президента України, Прем'єр-мiнicтpa України та до Вас iз листами у листопаді 2019 року щодо ситуацiї у морських портах України та їхнього реформування… Ви не знайшли часу вiдреагувати на них і розв'язати питання, з якими до Вас зверталися лiдери профопiлок. Це має наслiдки, в тому числi, у вигляді гальмування виведення ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» iз фiнансової кризи, у якiй пiдприємство перебуває», — йдеться у зверненні до Міністра інфраструктури Криклія, яке профспілки передадуть під час акції.

Нагадаємо, 15 травня Владислав Криклій відвідав з робочим візитом Одесу. Утім, порт «Чорноморськ» очільник відомства проігнорував.

Профспілки торговельного порту запрошують представників ЗМІ до висвітлення акції протесту та проблем морських портів України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини