Уродженка України перемогла на виборах до Палати представників Конгресу США

05.11.2020 18:13

До Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки вперше потрапить уродженка України – Вікторія Спартц. Вона балотувалася від Республіканської партії в штаті Індіана. Вікторія Спартц набрала 50,7% голосів, випередивши свою найближчу суперницю демократку Крістіну Гейл на 5%.

Victoria Spartz
Фото: Victoria Spartz

На виборах Спартц балотувалась, опираючись на гасло «Зупинимо соціалізм!», передає «Голос Свободи».

«Зростаючи в підконтрольній соціалістам Україні, вона на власному досвіді відчула темний бік соціалізму. Цей досвід сформував її консервативну політичну філософію: обмежениня впливу уряду – це завжди на краще, а рішення в фінансовій галузі та сфері охорони здоров'я мають ухвалювалюватися з огляду на вільний ринок, а не бюрократію й особливі істереси», – написано про Вікторію Спартц на її передвиборчому сайті.

Вікторія Спартц народилася в місті Носівка Чернігівської області. У 2000 році вона переїхала до США, у 2006 році набула американського громадянства.

У 2017 році її обрали до Сенату штату Індіана.

Нагадаємо, на загальних виборах у Сполучених Штатах 3 листопада американці обирали президента і віцепрезидента, 435 членів Палати представників, 35 законодавців Сенату і 13 губернаторів штатів і територій. Деякі результати, зокрема, президентських перегонів, досі рахують.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, кандидату у президенти США від демократів Джо Байдену потрібно набрати 6 голосів для перемоги.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини