УПЦ МП влаштувала бунт на Вінниччині: рвали бюлетені, ігнорували Гімн України – резонансні кадри

29.01.2019 13:48

Представники УПЦ МП влаштували справжній скандал в одному з сіл України. Вони намагалися зірвати засідання нової церкви України. Попи рвали бюлетені, ігнорували Гімн України, провокували кого тільки можна. Згодом приїхала поліція, яка, швидше за все, і закінчила1 своєрідну акцію.

Нещодавно у селищі Вороновиця на Вінниччині стався справжній церковний бунт. На збори громади прибули попи Московського патріархату, які влаштували справжню вакханалію, передає видання "Діалог.UA".

Відзначимо, що священнослужителі прийшли не самі, а з "тітушками ", які охороняли раніше храми Московського патріархату. Спочатку церковники почали проклинати представників нової церкви. Однак потім попи почали рвати бюлетені з реєстраціями, кидаючись обурливими словами "іуди", "порошенківці", "розкольники".

Коли збори відбулися, проросійські попи не тільки проігнорували Гімн України, але ще й почали співати власні молитви під час його звучання. Невідомо навіть точно, чим саме закінчилася своєрідна акція. Однак очевидці зазначили, що російські попи, на щастя, фізичну силу не застосовували.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X