Упс, а де ж дороги? – компанія «УПС» два роки поспіль вигравала багатомільйонні тендери на ремонт доріг на Дніпропетровщині, але відремонтованих доріг так ніхто й не побачив

02.05.2018 17:31

Журналісти СтопКору вирішили на власні очі побачити на що були використані кошти, закладені в обласний бюджет Дніпропетровщини для ремонту доріг, та вирушили у поїздку місцевими шляхами. Результати вражають – зламана підвіска службового авто, не витримав навіть легкий кросовер.

Бездоріжжя, яким проїхались журналісту “СтопКору”, обійшлось мешканцям Дніпропетровщини у 584 мільйони гривень – у 2016 та 2017 році на ремонт доріг з бюджету було виділено 303 млн та 281 млн гривень відповідно. Тендер на ремонт обласних доріг обидва роки поспіль вигравала компанія «УПС» - товариство з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УПС" – 25% відсотків якої, згідно із декларацією, належить Бородіну Владиславу Валерійовичу.

Нагадаємо, що пана Бородіна тісно пов’язують із першим заступником голови Дніпропетровської облради Святославом Олійником. Команда зустрілася із посадовцем та поставила питання щодо того, хто буде відшкодовувати ремонт, який за оцінками, становитиме щонайменше 3100 гривень.

Сам пан Олійник у коментарі журналістам поскаржився на те, що більша частина доріг Дніпропетровщини – національного значення, обласний бюджет на ремонт цих шляхів, мовляв, не розповсюджується. Але де у цьому бездоріжжі зникли майже 600 мільйонів гривень обласного бюджету, перший заступник голови Дніпропетровської облради пояснити не зміг, а журналісти, на жаль, так і не побачили.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини