Управління хабароконтролю за використанням земель

Протасів Яр, Микільська слобідка, Совські ставки, екопарк "Осокорки" – трагічні та ефектні місця справжніх баталій за кожний клаптик зеленої зони місцевої громади із забудовниками.

zemlya
Фото: Facebook

Але нецільове використання земельних ділянок, що включає в себе знищення зелених насаджень та забудову, є безпосереднім предметом державного нагляду інспекції з контролю за використанням та охороною земель, яка діє в складі Держгеокадастру. За межами міст інспекція добре відома аграріям за своїми річними планами перевірок землекористування.

Орган, який за задумом мав перший реагувати на появу незаконних будівельних майданчиків, чомусь залишається осторонь цього.

Ми дослідимо, чим насправді займається інспекція під гаслами дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, кого кришує та які схеми «обілечування» бізнесу застосовує.

Ви дізнаєтеся про традиції призначень на посади та непомітні зв’язки, а також про справжню роль одного громадського об’єднання з міста Дніпра у схемах з позаплановими перевірками.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, понад половина українців впевнені, що держава має відповідати за пенсії, ціни та тарифи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини