Умисне вбивство чи нещасний випадок: пацієнт захлинувся власною кров’ю під стінами Святогірської лікарні

17.12.2018 13:41

За фактом загибелі хворого поблизу Святогірської лікарні відкрили кримінальне провадження за статтею умисне вбивство з відміткою «Нещасний випадок». Та родина загиблого домоглась перекваліфікації справи на іншу статтю – ненадання допомоги хворому медичним працівником.

Нагадаємо, 58-річного Ігоря Киркача через хворобу серця 2 жовтня поклали до Святогірської лікарні, а за чотири доби – знайшли вже мертвим за 150 м від стін медзакладу, внаслідок падіння з вікна. Родичі стверджують: після падіння чоловік не помер, а намагався повернутися всередину, але його… не пустили.

«На сьогоднішній день у мене є висновок судмедексперта про те, що смерть наступила в результаті того, що він захлинувся власною кров'ю, все, поки що я більше вам сказати не можу», - повідомив т.в.о. начальника Слов’янського відділу поліції, підполковник поліції Анатолій Ковальчук.

За словами головного лікаря комунально-лікувального закладу «Міська лікарня № 1» Володимира Іваненка, службове розслідування за фактом нещасного випадку, який призвів до загибелі пацієнта, і відповідні експертизи проведено. А медична сестра на той час, коли закінчувалося службове розслідування, звільнилась.

Щоб привернути увагу до цієї справи, дочка загиблого звернулася особисто до заступника міністра охорони здоров'я України – Олександра Лінчевського. Та жодної відповіді до сьогодні родина так і не отримала.

Тим часом команда «СтопКору» продовжить стежити за перебігом подій і про результати розслідування повідомить у наступних випусках. Більше про це – у власному розслідуванні:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини