“Укрзалізниця” розгорне пункти експрес-тестування прямо на вокзалах

"Укрзалізниця" планує розгорнути пункти експрес-тестування на коронавірус прямо на вокзалах. Наразі з пропозиціями до УЗ звернулося більш як 20 лабораторій. 

UZ
"Укрзалізниця" планує розгорнути пункти експрес-тестування на ковід прямо на вокзалах

"Серед пропозицій, що надійдуть, “Укрзалізниця” обере лабораторії, які запропонують найнижчу ціну за проведення тестування",повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Створення пунктів експрес-тестування на вокзалах пов'язано із новими правилами міжрегіональних перевезень, що набирають чинності із 21 жовтня. Відповідно до них, пасажир зможе здійснити поїздку тільки за наявності "зеленого" ковід-сертифікату, сертифікату про отримання хоча б однієї дози вакцини чи наявності негативного тесту.

Основними вимогами, що висуває "Укрзалізниця" до лабораторій, є наявність ліцензій для надання послуг, можливість запису в електронну чергу, цілодобову роботу та швидку видачу результатів із QR-кодом (до 30 хвилин із моменту здачі тесту).

Як повідомляв "СтопКор" раніше, із 21 жовтня для міжрегіональних поїздок автобусним, залізничним чи авіаційним транспортом необхідно мати сертифікат про вакцинацію чи негативний ПЛР-тест, якому не більш як 72 години.

Також із 21 жовтня правоохоронці перевірятимуть ковід-документи українців у місцях масового скупчення людей.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини