“Укрпошта” продовжить доставляти пенсії

18.03.2021 20:42

Компанія "Укрпошта" зобов'язана, як і раніше, доставляти пенсії українцям. Так ухвалив Кабмін на своєму засіданні 17 березня. До 19 березня поштового оператора зобов'язали укласти договори з відділеннями Пенсійного фонду, а також із органами соцзахисту з доставки пенсій та інших видів матеріальної допомоги, передає "Today.ua".

Ukrposhta
Фото: пресслужба Укрпошти

При цьому, як наголосила міністр соціальної політики Марина Лазебна, "Укрпошта" зобов'язана це робити за колишніми тарифами, зростання тарифів на її послуги не передбачено. Про це інформує пресслужба Мінсоцполітики.

"Для забезпечення безперебійної доставки пенсій та грошової допомоги Кабінет міністрів ... доручив" Укрпоштіˮ продовжити надання послуг з доставки пенсій та грошової допомоги за поточними тарифами", - йдеться в повідомленні пресслужби.

При цьому в Мінсоцполітики нагадують, що існуючі тарифи були узгоджені між "Укрпоштою" і тими, кому вона надає свої послуги, та затверджені урядом. Правда, при цьому вони вперше були укладені не на рік, а до 1 квітня. Тому зараз їх потрібно продовжити.

Крім того, у відомстві Марини Лазебної нагадали, що такі послуги покладено на національного оператора поштового зв'язку законом.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Литва офіційно підтримуватиме вступ України до Євросоюзу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини