Українці не можуть вилетіти з Італії – подробиці

10.01.2020 19:57

Громадяни України вже дві доби не можуть вилетіти з Італії до Києва у зв'язку з боргами італійської авіакомпанії Ernest Airlines перед аеропортом "Київ" ім. Ігоря Сікорського.

Про це заявив юрист-консультант Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM Ukraine) Володимир Біленький, передає "Капітал".

"Наші громадяни - 160 пасажирів - не можуть вже дві доби вилетіти з Італії додому... За інформацією, яку озвучила хендлінгова компанія в аеропорту Неаполя, Міжнародний аеропорт "Київ" ім. Ігоря Сікорського не приймає літак через борги... ", - написав він.

Джерела в аеропорту підтвердили заборгованість авіакомпанії за обслуговування повітряних суден перед аеропортом.

Як зазначає Біленький, спочатку був скасований рейс Ernest Airlines з Одеси та інших міст у Рим, людям запропонували вилетіти іншим рейсом Неаполь-Київ, однак пасажири не можуть вилетіти і з Неаполя.

"Рейс повинен був полетіти 9 січня о 15:00, потім о 17:00, потім о 21:00 ... У підсумку людей розгорнули біля гейта, сказали забирати валізи, рейс скасований. Довго вирішували з розселенням, і хто за це платитиме ... Сьогодні 10 січня рейс мав вилетіти о 9:00, все знову дійшли до гейтов і знову рейс скасували. Коли буде виліт незрозуміло. Люди відмовляються йти від гейта", - пояснив він.

У той же час, міжнародний аеропорт "Львів" у Facebook також повідомив про скасування двох і затримці чотирьох рейсів Ernest Airlines.

"Рейси EG298/EG297 Львів-Венеція-Львів скасований. Пасажирам буде повідомлено про скасування і перебронювання квитків. Рейс EG223 Мілан (Бергамо) - Львів затримується з вильотом з Мілана до 15:00 (планово - 7:00)", - йдеться у повідомленні.

Крім того, час вильоту рейсу EG278 зі Львова у Неаполь переноситься з 9:20 на 17:40 Відповідно, зворотний рейс EG277 затримується з вильотом з Неаполя до 20:30 (за планом - о 12:45).

Рейс EG224 Львів-Мілан (Бергамо) затримується вильотом зі Львова о 23:20 (планово 20:40).

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини