Український держінститут витратив 1/6 своїх доходів на новий iPhone 12

20.12.2020 15:44

Державний науково-контрольний інститут біотехнології та штамів мікроорганізмів купив iPhone 12 Pro Max за 47 999 гривень. Відповідний тендер, який виграв український інтернет-магазин "Розетка", проведений на ProZorro. Договір укладено 8 грудня, поставку телефону очікують до 31 грудня 2020 року, передає "OBOZREVATEL".

iPhone 12 Pro Max
Фото: ITC.ua

Зазначимо, компанія отримала право надати закупівлю, запропонувавши новий смартфон від Apple на 1 гривню дешевше, ніж розраховував інститут (він вказував вартість у 48 000 гривен).

Zakupka iPhone 12
Фото: скріншот

Держінститут вказав джерело фінансування закупівлі як "власний бюджет" (кошти від господарської діяльності підприємства).

Zakupka iPhone 12
Фото: скріншот

Видання "Прямий" зазначило, що за 2020-й на державних тендерах інститут заробив 294 617 гривень. Таким чином, на один новий iPhone 12 відомство витратило майже 1/6 бюджету.

Відомо, що цей інститут (директор – Анатолій Головко) займається розробкою, експертизою, реєстрацією і контролем якості ветеринарних імунобіологічних препаратів.

Derjinstytut biotehnologii i shtamiv mikroorganizmiv
Фото: biocontrol.com.ua

Нагадаємо:

  • Компанія Apple представила нову лінійку iPhone 12 у жовтні-2020.
  • Експерти підрахували: щоб купити iPhone 12 Pro в Україні з "мінімалкою" в 5 тисяч, потрібно працювати більше, ніж пів року, відкладаючи на смартфон всю свою зарплату.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Лазебна розповіла, як буде відбуватися збільшення пенсії наступного року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини