Український мільярдер хоче придбати телеканал Яценюка-Авакової

04.12.2017 14:22

Один з найбагатших українців, Костянтин Жеваго, став потенційним покупцем телеканалу "Еспресо". Про це заявив засновник каналу, нардеп Микола Княжицький.

Новину передає "Преса України".

Народний депутат України Микола Княжицький заявив, що телеканал "Еспресо" є цікавою медіа-площадкою для мільярдера Костянтин Жеваго. Останній, за його словами, навіть планує покупку каналу.

"У нас канал в принципі прибутковий завдяки тому, що у нас розміщується реклама підприємств, пов'язана з однією з груп. Це групи, які близькі до підприємця Костянтина Жеваго. Він хоче купити наш канал. І, думаю, що він його придбає. Але поки йому це вигідно, тому що він рекламує свої товари. А каналу це вигідно, тому що він прибутковий", – розповів нардеп.

Як відомо, наразі власниками "Еспресо" є колишній прем'єр Арсеній Яценюк, дружина міністра МВС Арсена Авакова, Інна, та дружина засновника каналу, Лариса Княжицька. Найбільшу частку каналу має Інна Авакова, 40%, інші – по 30%.

Як повідомлялось раніше, Рінат Ахметов втримав звання найбагатшого українця. Цього року у трійку лідерів потрапив нардеп та мільярдер Костянтин Жеваго, активи якого зросли на 209%. До слова, олігарх витіснив минулорічного лідера Ігоря Коломойського.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини