“Українських диверсантів” Бессарабова і Дудку етапували у Ставропольський край

05.01.2020 13:05

Засуджених у справі "українських диверсантів" О. Бессарабова і В. Дудку етапували на територію РФ у Ставропольський край та помістили у різні колонії.

Олексія Бессарабова доставили у колонію №1 Ставропольського краю. Володимира Дудку, за словами правозахисників, етапували у колонію №11 Ставропольського краю.

Син Бессарабова Ілля Каверников розповів, що батько перебував у жахливих умовах при етапуванні, через що у нього значно погіршився стан здоров'я.

"У нього підвищився тиск - 100 на 170. Через холод та постійні переміщення у спецвагонах і автозаках загострилися хронічні хвороби, які проявилися після арешту. На етапі до П’ятигорська Володимир разом з іншими ув’язненими більше трьох годин мерз в автозаку, потім ще шість годин його тримали "у карантині", де теж холодно, чекали, поки їх розподілять по камерах", - повідомив Каверников, передає сторінка спільноти "Свободу в'язням Кремля" у Facebook.

Нагадаємо, українських політв'язнів Володимира Дудку і Олексія Бессарабова вивезли з анексованого Криму у Краснодар, РФ. У квітні "суд" Сімферополя в анексованому Криму виніс вирок Володимиру Дудці і Олексію Бессарабову. Українців засудили до 14 років колонії суворого режиму. Їх визнали винними у підготовці диверсій у Криму.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X