Українські жертви грузинських бандитів: суди над злочинцями проводяться у закритому режимі

26.01.2021 15:59

Голосіївський суд Києва вкотре проводить засідання у гучній справі про інтернаціональне злочинне угруповання за закритими дверима. Цього разу навіть предмет розгляду тримається у страшній таємниці. Про це з місця події повідомляє активіст ГО «Стоп корупції» Георгій Жариков.

golosiivskiy sud
Фото: СтопКор

«Станом на сьогодні суд приховує інформацію щодо питання, яке розглядають. Не публікують її і на офіційному сайті. Прикриваючись карантином, судді порушують ст. 11 ч. 3 Закону України «Про судоустрій і статус суддів. Зокрема, суддя Вікторія Хоменко відмовила нам в участі у судовому засіданні, посилаючись на розпорядження Голови суду», – розповів він.

Пізніше судова охорона повідомила, що засідання не відбулись в зв'язку з неявкою сторін. За більш детальною інформацією, порадили звертатись з офіційним запитом.

golosiivskiy sud
Фото: СтопКор

Нагадаємо, у червні цього року спецпризначенці разом із поліцією затримали організовану злочинну групу, яка вчинила розбійний напад на приватний будинок на території Київської області та викрала сейф із грошима і коштовностями.

Начальник київської поліції Андрій Крищенко повідомив, що до складу групи входило четверо чоловіків: по двоє громадян України та Грузії. Троє із них уже мають кримінальне минуле: 42-річний іноземець раніше судимий за вбивство на території своєї країни, його 43-річний співвітчизник мав судимість за незаконне зберігання зброї, а 62-річний українець судимий за скоєння майнових злочинів.

gruzin bandit
Фото: Нацполіція

За словами Крищенка, злочинців підозрювали у скоєні кількох епізодів злочинної діяльності на території Києва та Київської області. Останній злочин вони скоїли у Києво-Святошинському районі, де напали на будинок жінки-підприємця: погрожуючи зброєю, зв’язали її та заволоділи грошима і коштовностями.

Тепер у справах тривають суди, проте відбуваються вони в закритому режимі. Потерпілі від дій злочинців бояться, що ті вийдуть на свободу та повернуться назад до порушення закону.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини