Українські виробники цементу звернулися до Уряду з проханням вжити антидемпінгових заходів

15.12.2020 10:00

Турецький наступ на вітчизняний цементний ринок: чи зуміє Уряд захистити національних виробників та робочі місця для українців? Експерти зазначають: на державному рівні необхідно застосувати інструменти захисту вітчизняної економіки, зокрема такі, якими активно користуються конкуренти. Більше про це – у матеріалі Кирила Вольного.

Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник впевнений: усі галузі економіки України мають об’єднати зусилля. Адже на рівні кожного підприємства, кожної галузі є розуміння ризиків. Проте спільну позицію бізнесу з конкретними розрахунками слід концентровано донести до Президента, Прем’єр-міністра та Кабміну.

Dmytro_Oliynyk1
Голова Ради Федерації роботодавців України Дмито Олійник Фото: СтопКор

З ним погоджується й очільник Асоціації виробників цементу Павло Качур.

«У цій ситуації ми звертаємося до Уряду, ми звертаємось до Міністерства економіки: шановні друзі, ми не хочемо від вас якоїсь допомоги, ми хочемо від вас того захисту, який сьогодні дозволений правилами міжнародної світової торгівлі. І це, в першу чергу, антидемпінг», – наголосив він.

Cement_1
В Україні працюють 8 цементних заводів Фото: СтопКор

Між іншим, у вересні цього року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі почала антидемпінгове розслідування щодо імпорту цементу з Туреччини. Це означає, що в надскладних умовах світової коронакризи українська економіка все ж може вистояти. А Україна має шанс не перетворитись з держави-виробника на сировинний додаток.

Своєю чергою, «СтопКор» уважно стежитиме за розвитком цієї історії. Тож обов'язково підпишіться на наш ютуб-канал, аби не пропустити найголовніше!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини