Українські війська підготуються до масштабного вторгнення

06.06.2020 13:09

В ЗСУ повідомляють, що вже цього літа будуть проведені масштабні військові навчання.

Цього літа заплановано проведення масштабних військових навчань. Їх головне мета - підготовка військ на випадок несподіваного вторгнення на територію України ворожих формувань.

За словами командувача Об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва, командування буде здійснювати управління застосуванням Збройними силами та іншими складовими оборони в разі масштабного вторгнення в Україну або інших локальних конфліктів.

"Ми виконуємо окремі локальні завдання і в кінці літа - початку осені відбудуться великі навчання, в ході яких ми будемо повним чином здійснювати управління відповідними угрупованнями військ", - зазначив він, передає "Hyser".

Також зазначається, що після проведення таких навчань можна говорити про те, що військовий склад буде повністю готовий на той випадок, якщо на територію України почнеться вторгнення ворожих військ.

Нагадаємо, що ситуація на Донбасі продовжує бути невирішеною. Бойовики не дотримуються режиму тиші і регулярно обстрілюють з забороненого Мінській угоді озброєння позиції українських військових. Також вони ведуть прицільний вогонь по стратегічних позиціях ЗСУ на Донбасі.

Раніше повідомлялося про те, що в результаті такого обстрілу страждає і мирне населення. Адже снаряди потрапляють і в їх будинку. Але українські військові запевняють в тому, що вони тримають ситуацію під своїм суворим контролем.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X