Українські школярі зможуть отримати стипендію

24.01.2020 17:43

За успіхи у вивченні української мови 10 школярів зможуть отримати стипендію.

"Уряд визначив 10 школярів, які цього року зможуть отримувати стипендію імені Тараса Шевченка — нині її розмір становить 2720 гривень. Стипендію призначають учням, які мають особливі успіхи у вивченні української мови та літератури", — йдеться у повідомленні пресслужби міністерства освіти і науки України, передає "UNN".

Так, проект Указу, який надалі передадуть на підпис Президенту, був ухвалений сьогодні, 24 січня 2020 року, під час засідання Кабміну.

"Стипендії — це ще одна можливість для нас підтримати обдарованих дітей. Звісно, я б хотіла, щоб усі наші стипендії зростали, але навіть зараз це хороша мотивація досягати більшого і не зупинятись. Сподіваюсь, що в майбутньому більше дітей зможуть проявити свій талант у таких конкурсах", — зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Зазначимо, що претендувати на стипендію можуть переможці фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, які набрали максимальну кількість балів. Рішення про визначення кандидатур приймає колегія Міністерства освіти і науки.

Як раніше повідомляв "UNN", Зеленський призначив стипендії спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X