Українські продукти можуть з’явитися на полицях американських супермаркетів

19.10.2017 10:30

Українські продукти скоро стануть доступні жителям США, а також Канади. Так, серед продуктових товарів, які зацікавили іноземні торгові мережі – соки, мед, пиво, олія.

Новину передає "Преса України".

12 жовтня у Посольстві України в США відбувся саміт українських брендів. Організований він був Центром підтримки експорту при Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП) та асоціацією США Food Marketing Institute.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк відзвітував, що американська сторона зацікавлена у тому, щоб купувати в України деякі продукти. Мова йде про соки прямого віджиму, мед преміум-сегмента, кондитерські вироби, пиво, соняшникову олію, кетчупи, соуси та інші товари. За словами віце-президента американської торговельної асоціації Food Marketing Institute Дага Бейкера, країни можуть налагодити ділові відносини у цьому питанні. Так, досить ймовірно, що українські товари зовсім скоро зможуть придбати американці.

Крім того, пропозицією з боку українських виробників також зацікавилась і Канада. Зокрема, представники мереж Walmart і Metro заявили, що теж не проти продавати у себе українські продукти. Варто зазначити, що на саміті були представлені такі бренди, як "Чумак", "Житомирські ласощі", АВК.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини