Українські підприємці просять Зеленського захистити бізнес від вимагачів і кілерів

11.07.2020 16:00

В Україні діє ціла індустрія замовних убивств: вітчизняним бізнесменам погрожують, наймають кілерів, вбивають рідних. При цьому справи роками не зрушують з місця. Хто вбив сина депутата Соболєва? Хто готовий викласти 100 тисяч доларів за усунення Людмили Русаліної? Та кому заважали покійний Ігор Пащенко та його викрадений брат? Дивіться шокуючі зізнання, якими підприємці поділилися зі «СтопКором».

В’ячеслав Соболєв – депутат Київської облради. Під час замаху на нього у грудні 2019 року загинув його трирічний син Сашко. Родина провела приватне розслідування і виявила, що кілери, які вчинили злочин, причетні до низки інших замовних убивств. Однак правоохоронці це ігнорують.

Пан В’ячеслав двічі звертався до Володимира Зеленського та міністра Авакова, реакції – нуль.

Vyacheslav Sobolev
В’ячеслав Соболєв Фото: СтопКор

Людмила Русаліна займається меценатством та володіє великим бізнесом. За останні 4 роки з подачі її експартнера Миколи Петренка проти пані Людмили відкрили кілька кримінальних справ та розпочали на неї справжнє полювання.

«Місяць тому після моєї пресконференції мій партнер Микола Петренко у присутності мого адвоката Олени Фролової пізно ввечері повідомив, що за замовними справами стоїть він. Що у нього є ручний кишеньковий слідчий, який повністю виконує його розпорядження. У присутності мого адвоката із вимогою підписати він передав документи, якими мене повністю усувають з мого бізнесу. І сказав: якщо я їх підпишу, то його слідчий закриє кримінальні справи і все буде добре», – розповіла жінка.

Rusalina
Людмила Русаліна Фото: СтопКор

За інформацією адвоката Олени Фролової, «кишеньковим слідчим» виявився співробітник ДБР Дмитро Сухіна.

Понад те, пані Людмила побоюється за власне життя і життя рідних. Адже за нею ведуть стеження. А з певних джерел жінка отримала інформацію, що її фізичне усунення вже проавансовано колишнім бізнес-партнером.

Ще одного бізнесмена – Ігоря Пащенка з Херсона – кілери зухвало вбили у травні 2018 року. Чоловік мав конфлікт із колишнім мером міста Володимиром Сальдом. Останній відкрито погрожував родині Пащенків та організував викрадення одного з братів.

Denis Paschenko
Денис Пащенко Фото: СтопКор

За словами брата загиблого,Д Пащенка, вбивць підприємця знайшли, але випадково, бо вони планували усунення ще двох осіб. І за збігом ДНК правоохоронці виявили їхню причетність до вбивства пана Ігоря. Однак замовник злочину досі жодним чином не покараний.

Бізнесмени вважають, що у ці справи мають втрутитися перші особи держави. Інакше український бізнес і надалі залишатиметься під прицілом убивць. Відповідне спільне звернення до Президента України Володимира Зеленського підписали учасники круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що відбувся 9 липня у пресцентрі «Стоп корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини