Українські бійці знищуватимуть диверсантів з Білорусі

61-ша окрема піхотна єгерська бригада збройних сил України попередила, що знищуватиме диверсантів, які можуть маскуватися під мігрантів, якщо такі потраплять на територію України з Білорусі. Проти звичних мігрантів вони не застосовуватимуть зброю.

yegerska brigada
61-ша окрема піхотна єгерська бригада ЗСУ Фото: МОУ

"Нажаль, на цей час пресслужба 61 ОПЄБр не може вам надати відповідей на ваші чисельні запити щодо дій підрозділів нашої бригади біля кордону з Республікою Білорусь. Разом з тим, повідомляємо вам, що на цей час, підрозділи 61 ОПЄБр виконують свої завдання вздовж ділянки державного кордону з Республікою Білорусь і жодні інші особи, які можуть маскуватися під мігрантів, не потраплять на територію України. Вони просто будуть знищені нашими підрозділами", - повідомила пресслужба бригади у Facebook.

У бригаді наголосили, що не застосовуватимуть зброю проти мігрантів, але готові дати відсіч диверсійно-розвідувальним групам противника, оскільки саме для боротьби з ними створена бригада.

Для довідки, для посилення оборони на північному напрямку в Збройних силах України була створена окрема єгерська бригада. Підрозділи бригади призначені для ведення бойових дій у лісовій та болотистій місцевості та комплектуються лише військовослужбовцями контрактної служби, які мають досвід бойових дій або цивільна діяльність яких має спорідненість зі специфікою бригади – мисливці, єгері, співробітники лісових господарств.

Нагадаємо, на територію Польщі з Білорусі в районі населеного пункту Стажина прорвалася група з 50 мігрантів з Близького Сходу. Мігранти при спробі силового прориву кордону почали кидати каміння в поліцейських.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини