Українське судно “Іван Голубець” затонуло біля Африки: перші дані про загиблих моряків

23.07.2019 10:30

Риболовецьке судно з України "Іван Голубець", на якому спалахнула смертоносна пожежа, вночі пішло під воду біля берегів Африки.

Українське риболовецьке судно "Іван Голубець" затонуло вчора вночі, 22 липня, в океані біля берегів Африки, повідомляє "Прямий". Про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабин.

 

"Згідно з оновленою інформацією про трагічну долю українського судна "Іван Голубець": судно затонуло вчора вночі в океані на глибині 35 метрів і вже є два підтверджених загиблих рибалки. Капітан судна, кримчанин Сергій Тимченко, був у рейсі з українськими документами", – зазначено в повідомленні. Бабин також зазначив, що на борту було як мінімум три кадети з фейкового підконтрольного окупантам освітнього закладу "Керченський державний морський технічний університет".

"Незрозумілі маневри судна перед інцидентом, відсутність на ньому за місяць до подій розпізнавальних знаків і навіть номера ІМО, виключення АІС і дивні дії команди під час спроб порятунку корабля вже дозволяють фахівцям припустити, що в трюмах нещасливого судна було щось цікаве, крім власне риби. Нагадаю, що "Іван Голубець" перебував у власності української державної компанії та оперувався "латвійським бізнесменом українського походження". Тобто, як завжди, є класичне виведення державного ресурсу "наліво" і його нещадна експлуатація "на знос" замість приватизації", – розповів Бабин.

Читайте також: "На Дніпропетровщині сталася пожежа на шахті, є постраждалі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини