Українка з Конотопу ошукала французького льотчика на мільйон доларів

02.03.2020 10:23

Шлюбна афера щонайменше на мільйон доларів від конотопської красуні: як закохати в себе заможного француза, а потім кинути його на кругленьку суму? Детальна інструкція – у сюжеті Наталії Дігтяр.

Ця історія справді нагадує відому казку про Попелюшку: 14 років тому звичайна дівчина з міста Конотопа закохала у себе французького багатія, колишнього військового льотчика на ім'я Лоран. А після звістки про вагітність красуні щедрий чоловік засипав Світлану коштовними подарунками.

«Я їй подарував «Пежо-307» новий, я тоді заплатив 17 тисяч доларів. Плюс вона у мене попросила шубу. Я їй сказав: я буду платити тобі 1 000 євро в місяць, не хочу через банк. Вона сказала: це мало», – згадує Лоран Крузе.

Далі історія про Попелюшку підозрілим чином стала нагадувати іншу казку – про «Золоту рибку». Адже після «Пежо-307» жінка захотіла «Мерседес». А згодом, сидячи за кермом чоловікового «Мерседеса», заявила: «Мені потрібен «Порш Кайєн», я хочу кататися на лижах в Куршавелі».

Лоран Крузе придбав українській дружині автівку і маєток

Щоб влаштувати сімейний затишок, пан Лоран звів чималий будинок неподалік столиці – у селі Гнідин. І маєток на 600 квадратів, і землю без тями закоханий іноземець записав на дружину, адже за законом громадянин іншої країни не може бути власником земельної ділянки. Хоча за усе це заплатив із власної кишені. І місцеві добре пам'ятають ввічливого француза, який спорудив для дружини цей котедж.

Та нещасливий фінал шлюбної казки трапився через 6 років, щойно пан Лоран повідомив, що гроші закінчилися.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини