Українка з Конотопа, яка раніше обікрала громадянина Франції, не з’явилася до суду (фото)

06.07.2020 16:51

Так звана «попелюшка з Конотопа», яка надурила французького пілота майже на мільйон доларів, продовжує ігнорувати суди. Про це розповіли активісти «Стоп корупції», які 6 липня організували громадську приймальню під Київським Апеляційним судом.

Kruze Loran Franciya Stopcor
Активісти "Стоп корупції" виступили на підтримку іноземного громадянина Фото: СтопКор

«Громадянин Франції Крузе Лоран Еріка потребує допомоги українського правосуддя! Він був ошуканий шахраями на чолі з колишньою дружиною, громадянкою України Світланою Крузе. Щоб захистити порушені права іноземного громадянина, суд має бути об’єктивним у розгляді цієї справи», – наголосив правозахисник В’ячеслав Гришко.

Kruze Loran Franciya Stopcor
Роздача інформаційних листівок Фото: СтопКор

Нагадаємо, раніше журналістка "СтопКору" розповіла історію про ошуканого іноземця, яка розпочалась ще 14 років тому. Тоді звичайна дівчина з міста Конотопа закохала у себе французького багатія, колишнього військового льотчика на ім'я Лоран. А після звістки про вагітність красуні щедрий чоловік засипав Світлану коштовними подарунками.

«Я їй подарував «Пежо-307» новий, я тоді заплатив 17 тисяч доларів. Плюс вона у мене попросила шубу. Я їй сказав: я буду платити тобі 1 000 євро в місяць, не хочу через банк. Вона сказала: це мало», – згадує Лоран Крузе.

Далі історія про Попелюшку підозрілим чином стала нагадувати іншу казку – про «Золоту рибку».

Адже після «Пежо-307» жінка захотіла «Мерседес». А згодом, сидячи за кермом чоловікового «Мерседеса», заявила: «Мені потрібен «Порш Кайєн», я хочу кататися на лижах в Куршавелі».

Щоб влаштувати сімейний затишок, пан Лоран звів чималий будинок неподалік столиці – у селі Гнідин. І маєток на 600 квадратів, і землю без тями закоханий іноземець записав на дружину, адже за законом громадянин іншої країни не може бути власником земельної ділянки. Хоча за усе це заплатив із власної кишені. І місцеві добре пам'ятають ввічливого француза, який спорудив для дружини цей котедж.

Та нещасливий фінал шлюбної казки трапився через 6 років, щойно пан Лоран повідомив, що гроші закінчилися.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини