Українка та громадянин США замовили вбивство міністра Лещенка

Громадянка України і громадянин Сполучених Штатів Америки планували замах на міністра агрополітики Романа Лещенка. Чоловіка хотіли вбити ще до того, як він став міністром аграрної політики.

roman leshenko
Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко Фото: elevatorist.com

Про це на брифінгу повідомив глава МВС Денис Монастирський.

Як розповів міністр внутрішніх справ, у серпні до департаменту стратегічних розслідувань надійшла інформація про те, що громадянка України шукає кілера для вбивства іншого громадянина України. Після цього замовницю вивели на фальшивого "кілера", який співрацював з поліцією. Заказне вбивство імітували.

"Замовниця була виведена на іншу особу, яка, за оперативним задумом, виконувала роль кілера. Все спілкування між замовницею і кілером документувалось", – зазначив він.

Була інформація, що є ще один, "основний" замовник вбивства – громадянин США, який хотів замовити певного колектора за "вибивання боргів".

"Він замовив вбивство громадянина, який був колектором, йому було призначено вибивати борги цього партнера, громадянина США, з яким він співпрацював. За вибивання боргів було взято 150 000 доларів, які він не повернув громадянину США, внаслідок чого він прийняв рішення його вбити", – повідомив Монастирський.

Вбивство "замовленого" громадянина України було імітовано, відповідне відео було надіслано замовникам.

Тоді замовники звернулись до кілера, щоб замовити іншу особу, громадянина України.

"Цим громадянином був Роман Лещенко, міністр українського уряду", - сказав міністр.

Громадянина США затримали, і тільки після цього оповістили про підготовку злочину самому Лещенку. Метою другого замовлення було нанесення тілесних ушкоджень міністру, однак замовник-американець дав зрозуміти, що не проти, якщо його уб'ють.

На брифінгу також з'явився і сам Роман Лещенко, який повідомив, що раніше йому і його родині погрожували, навіть його дітям.

Глава МВС Денис Монастирський додав, що ті статті за якими затриманим буде оголошено про підозри, є особливо тяжкими злочинами, за які передбачено покарання "аж до довічного позбавлення волі".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Державне бюро розслідувань попередило замовне вбивство американця, яке мав виконати українець в Балтиморі (США).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини