Україні буде запропонована спеціальна ціна на закупівлю вакцини від коронавірусу

Україна отримає вакцину від коронавірусу після її появи за спеціальною ціною. У бюджеті на наступний рік вже передбачили на ці цілі 1 мільярд гривень. Про це розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю, передає "Українські Новини" посилаючись на "Українське радіо".

Liky vid COVID-19
Фото: Факти

Ляшко пояснив, що Україна стане однією з країн, що використовують механізм COVAX. Зокрема, сформовано фінансовий фонд, який викуповує велику кількість вакцин, щоб забезпечити вакциною не менше 20% населення 180 країн світу.

"Україна теж в цьому механізмі і потрапила в список 92 країн, яким буде запропонована спеціальна ціна на закупівлю вакцини", – підкреслив він.

МОЗ розраховує отримати не менше 8 млн доз, якщо стосовно країни COVAX спрацює один раз, і 16 млн доз, якщо буде дворазове введення механізму.

"Ми прорахували, якщо буде запропонована та ціна, яка була попередньо озвучена, – це становить 1 млрд гривень, що передбачено в бюджеті на 2021 … Ми робимо все можливе, щоб вакцина була безкоштовною для громадян України", – додав Ляшко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці зафіксували понад 960 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини