Українця в Малайзії хотіли повішати, але втрутився омбудсмен

Влада Малайзії присудила колишньому учаснику шоу "Х-фактор" та "Битва хорів", українцю Роману Золотарьову смертний вирок у вигляді повішання. Його затримали за перевезення наркотиків. Вирок українцю скасували. 

До ув’язнення Золотарьов займався артистичною діяльністю в Україні, але ухвалив рішення поїхати до Бразилії на заробітки.Про це повідомляє уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook

Вже у квітні 2017 року мав повернутися до України через раптове скасування домовленостей з роботодавцем. Вирушаючи додому, на прохання незнайомих осіб, Роман погодився доправити до Лаосу валізу з речами, попередньо переконавшись, що там дійсно були лише речі.

Проте під час пересадки у міжнародному аеропорту Куала-Лумпур був затриманий митними органами Малайзії. 29 березня 2019 року Вищий суд міста Шах-Алам засудив українця до смертної кари через повішання.

Денісова не уточнює, у чому саме звинуватили Золотарьова, проте відомо, що його затримали за перевезення наркотиків.

Офіс омбудсмена та українські дипломати провели з цього приводу переговори з представниками малайзійської влади, і вирок було скасовано.

За словами Денісової, Золотарьов уже повернувся до України. В аеропорту його зустрів батько, який і розпочав боротьбу за життя сина.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини