Українців запрошують на толоку до Міжнародного дня чистих берегів

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міндовкілля.

“Продовжуємо нашу традицію і на початку осені долучаємося до мільйонів волонтерів по всьому світу – справжніх героїв, які беруть участь у глобальному прибиранні і рятують нашу планету від сміття. Запрошуємо прибрати нашу чудову країну. Цьогоріч акція пройде 18 вересня - Міжнародний день чистих берегів”, - ідеться в повідомленні.

У Міндовкілля пропонують долучитися до толоки, зареєструвавшившись за посиланням по 18 вересня.

Українцям пропонують "прибрати берег водойми, парк чи ліс поблизу себе. Зробити фото до та після прибирання і викласти світлину у Фейсбуці під хештегом #ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА4. А також поділитися з Міндовкіллям результатом".

Центральні локації у Києві - міст Кірпи, перетин вулиці Причальної та Дніпровської набережної та станція метро "Гідропарк".

Учасники толоки отримають дипломи від Міндовкілля.

Організатори акції - Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Проект ЄС / ПРООН EU4EMBLAS.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні заступник міністра екології та природних ресурсів Михайло Хорєв заявив, що головним забруднювачем водних басейнів в Україні є водоканали, а не промислові підприємства.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини