Українців евакуювали з лайнера поблизу Японії

03.03.2020 20:14

Усі українці-члени екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, який через виявлення інфікованих новим коронавірусом пасажирів стояв на карантині поблизу Йокогами, зійшли на берег та зараз перебувають на двотижневому карантині в японському медзакладі.

Про це директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев повідомив у коментарі УНІАН.

"1 березня 2020 року завершився процес висадки на берег членів екіпажу лайнеру Diamond Princess, у яких результати тестів на наявність в організмі коронавірусу виявилися негативними. Зазначені особи проходять двотижневий карантин, після чого, за умови отримання повторних негативних результатів відповідних тестів, вони отримають можливість виїзду за межі Японії", - повідомив Погорельцев.

Він нагадав, що на лайнері залишався 21 громадянин України, оскільки раніше у чотирьох українців було виявлено ознаки інфікування коронавірусом. Водночас, за словами Погорельцева, станом на сьогодні троє громадян України з цього лайнера, в яких діагностовано наявність вірусу COVID-19, продовжують перебувати в медичних закладах у Токіо.

"Наразі стан наших співвітчизників задовільний", - додав дипломат.

Він нагадав, що 27 лютого була виписана з лікарні 4-та громадянка України, яка вже пройшла необхідний курс лікування, та наразі перебуває в одному з місцевих готелів.

4 лютого за наказом МОЗ Японії після виявлення хворого, в якого було діагностовано коронавірусну інфекцію COVID-2019, лайнер Diamond Princess став на двотижневий карантин. Лікарі обстежили пасажирів і членів екіпажу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини