“Україна є бастіоном між вільною Європою і російським тоталітаризмом”, – Помпео

Держсекретар США Помпео заявив, що Україна – це важлива у геополітичному плані країна.

Про це він сказав на пресконференції в Києві.

Насамперед він згадав, що вже приїжджав в Україну у 2015 році в якості директора Центрального розвідувального управління США. Сьогодні біля меморіальної стіни пам'яті на Михайлівській площі він вшанував пам'ять загиблих на Донбасі українців.

Також держсекретар зазначив, що йому сподобалися сьогоднішні переговори із Зеленським і вказав на важливість України для Європи, передає "Сьогодні".

"Український народ повинен знати, що Сполучені Штати розуміють, що Україна – це важлива країна. Вона не просто є географічним центром Європи, це бастіон між свободою і тоталітаризмом в Східній Європі. Сьогодні я тут перебуваю з чітким повідомленням: Сполучені Штати вважають, що боротьба України за свободу, демократію і процвітання є доблесною. Наше зобов'язання – підтримувати це, не відмовлятися від цього", – заявив Помпео.

Як повідомляли новини "Сьогодні", на цій же пресконференції Володимир Зеленський пояснив, чи вплине імпічмент Трампа на дружбу США з Україною. Взаємини між країнами виходять на новий рівень, упевнений президент.

Також Зеленський назвав умови для зустрічі з Трампом. За його словами, він готовий їхати до Вашингтона з офіційним візитом хоч завтра, однак зустріч з американським президентом повинна бути вигідною для України, а не їхати туди заради політичного туризму.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини