Україна в НАТО: генерал ЗСУ розповів, коли це стане можливим

14.01.2019 10:33

Були названі терміни, коли Україна зможе стати повноцінним членом НАТО. Генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що вже через 10 років Україна буде готова приєднатися до Альянсу.

Колишній заступник начальника Генерального штабу Української армії генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко вважає, що Україна буде готова приєднатися до Альянсу через 5-10 років. Цю інформацію він надав під час одного з ефірів, передає "УНІАН".

Романенко проаналізував те, що відбувається з ЗСУ вже зараз. Він зазначив, що курс президента для модернізації армії України цілком і повністю правильний. З огляду на це, Романенко заявив, що вже цілком реально говорити про швидкий вступ України в НАТО. Проте  генерал не виключає проблем, пов'язаних з приєднанням України до НАТО.

Він повідомив, що в Альянс приєднується не армія України, а сама держава, а вона, зі свого боку, ще має пройти багато етапів з ліквідації російської системи управління і декомунізації.

Романенко розповів, що російська система за замовчуванням застаріла. У НАТО ж використовується англо-саксонська система. Українську армію потрібно буде підготувати до неї.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X