Україна може перейти в “жовту” зону

Через два тижні Україну можуть перевести в "жовту" зону адаптивного карантину. Кабінету міністрів знадобиться близько тижня для розробки нових правил карантину в "жовтих" і "червоних" зонах.

Karantyn Kyiv
Карантин Фото: epravda.com.ua

Після розробки постанови з цими нововведеннями їх повинен затвердити уряд.

"Україна перейде в "жовту" зону тільки через сім днів після затвердження постанови. До тих пір країна буде жити за правилами "зеленої" зони", — повідомило поінформоване джерело в уряді, передає "РБК-Україна".

Співрозмовник уточнив, що остаточного рішення щодо того, які пом'якшення будуть для вакцинованих, поки немає. У напрацюванні нових правил беруть участь різні міністерства і жодних "сюрпризів" не буде.

"Ці пом'якшення вже раніше озвучувалися в публічній площині", — додало джерело.

Нагадаємо:

  • В Україні спостерігається погіршення ситуації з поширенням COVID-19. У чотирьох областях країни показник захворюваності вже не відповідає "зеленій" зоні. За даними МОЗ, станом на 4 вересня рівень захворюваності (норма — 75 хворих на 100 тисяч населення) перевищено у чотирьох областях: Києві — 107; Луганській області — 135; Херсонській області — 85; Чернівецькій області — 169.
  • Протягом минулої доби від ускладнень коронавірусної хвороби померло 18 осіб. Усього за час пандемії від Covid-19 помер 54 001 українець. За добу 5 вересня в Україні виявили 773 нових хворих на Covid-19. Найбільше нових хворих, як і раніше, у столиці (93), на другому місці — Чернівецька область (69), на третьому — Одещина (63). Далі йдуть Тернопільська (61) та Львівська (56) області. До лікарні з ускладненнями хвороби потрапило 635 осіб, померло 18 людей.
  • Усього за час пандемії коронавірусною інфекцією перехворіли понад 2,2 млн українців.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини