Україна готується до зустрічі Зеленського та Байдена 

21.01.2021 10:07

Посол України в США Володимир Єльченко заявив, що Україна готується до організації зустрічі президента Володимира Зеленського та Джо Байдена. Також повідомляється, що можливий варіант приїзду Зеленського до США, передає РБК-Україна.

Baiden
Фото: Reuters

"Це буде одним з перших питань, з якого ми почнемо тут проводити діалог з новою адміністрацією", - сказав Єльченко у відповідь на запитання про можливий візит президента США Байдена до України.

Дипломат також додав, що для початку має відбутися телефонна розмова між президентом. За словами посла, для дипломатичних контактів та розвитку подальших двосторонніх відносин важливо налагодити особисті зв’язки і візит для цього - найкраща нагода.

Він зауважив, що нова американська адміністрація, враховуючи обізнаність в українському питанні багатьох політиків, у тому числі особисто Байдена, зосередиться на конкретних питаннях.

"Це, в першу чергу, боротьба з корупцією, оскільки пора вже від слів переходити до справ. І в другу - це реформа судової системи", - пояснив Єльченко.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Байден вже підписав 17 указів, які спрямовані на боротьбу з COVID-19 та захист клімату.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини