Україна готується до ескалації на кордоні з Білоруссю, — Монастирський

Голова МВС Денис Монастирський провів телефонну розмову з Ільвою Йохансон, комісаром ЄС із внутрішніх справ. Посадовець відзначив, що є підстави для ескалації ситуації на кордоні.

Monastyrskii
Денис Монастирський заявив, що Україна готується до можливої ескалації на кордоні з Білоруссю Фото: пресслужба "CН"

«Ми розглядаємо ситуацію на білорусько-польському кордоні в контексті стратегії Кремля на послаблення Євросоюзу», — повідомив Монастирський під час телефонної розмови.

Міністр також зауважив, що, аналізуючи події на польсько-білоруському кордоні, Україна має всі підстави для того, аби прогнозувати нарощення нелегальної міграції з білоруського боку. У зв'язку з цим посилюється охорона кордону.

Монастирський додав, що доцільно перейти до другої фази ініціативи "Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні". Це дасть можливість зміцнити захист кордону з Білоруссю, а також поліпшити наявну матеріально-технічну в прикордонників базу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, через напружену ситуацію з мігрантами Україна посилює кордон із Білоруссю. Залучено особовий склад Прикордонної служби, а також застосовано техніку та спеціальні засоби, включно з безпілотниками та спеціально навченими службовими собаками.

Денис Монастирський заявив, що  на українсько-білоруському кордоні є десять ділянок, крізь які потенційно можуть прорватися мігранти із білоруської сторони. Ці слабкі місця будуть посилено контролювати.

Також у МВС розказали, що повноцінне облаштування кордону з Білоруссю коштуватиме 7 млрд гривень. 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини