Україна готує санкції: відоме австрійське архітектурне бюро будує театр в окупованому Севастополі

01.12.2020 11:28

Посол України в Австрії Олександр Щерба повідомив, що відоме австрійське архітектурне бюро "Coop Himmelblau" бере участь у будівництві оперного театру в окупованому Севастополі. Посол також додав, що Україна вже розглядає можливість введення санкцій проти архітекторів.

sevastopol teatr
Фото: Тарас Любимов, SEVASTOPOL.SU

Про це пише Європейська правда.

"На початку жовтня я подзвонив директору бюро Вольфу Пріксу і намагався  переконати його не руйнувати свою репутацію участю в цій непрямій і в той же час однозначній легітимізації анексії. На жаль, він не прислухався до моїх аргументів", - написав Щерба, зазначивши, що передав цей коментар німецькому виданню "Süddeutsche Zeitung".

"На нинішньому етапі, коли чутки жваво підтверджуються російськими ЗМІ, мені не лишається нічого іншого, як висловити жаль та повідомити архітектора Прікса, що Україна серйозно вивчає питання введення санкцій щодо нього та його бюро. Наші партнери по всьому світу будуть повідомлені, що колись респектабельне архітектурне бюро укладає нині сумнівні угоди з Путіним", - підкреслив посол.

Як відомо, раніше в окупованому Криму працювала німецька компанія Siemens. У 2017 році вона  постачала турбіни, що суперечило запровадженим санкціям з боку ЄС.

У німецькій компанії заявили, що нелегальна поставка відбулася без її відома і поклали відповідальність на російську компанію "Технопромекспорт", що входить в "Ростех". Російська компанія відкинула звинувачення і заявила, що придбала обладнання на вторинному ринку.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, російській ведучій телеканалу “РБК” заборонили в’їзд на три роки за відвідування Криму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X