Україна готує нові санкції проти Росії: що відомо

Кабмін України пропонує запровадити нові санкції проти Росії. Цього разу через будівництво Керченського мосту та руйнування парків у Севастополі тимчасово окупованого півострова.

Sankcii
Санкції проти Росії Фото: Zaxid.net

Сьогодні уряд направив на розгляд Ради національної безпеки і оборони (РНБО) пакет санкцій проти 24 юридичних і 6 фізичних осіб. Вони причетні до незаконного будівництва Керченського мосту, його експлуатації, а також перепланування паркових територій і об'єктів культурної спадщини в Севастополі.

"Ми будемо докладати необхідних зусиль, щоб всі причетні до скоєння злочинів на території українського Криму понесли відповідальність за свої дії. З цією метою ми будемо розвивати більш тісну співпрацю з міжнародними партнерами. Закликаємо представників російської окупаційної влади та їхніх поплічників задуматися про невідворотність покарання", — зазначив заступник міністра з питань реінтеграції Ігор Яременко, повідомляють на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Санкції передбачають блокування активів на території країни, заборону на в'їзд до України та на участь у приватизації та оренді державного майна. Санкції пропонується застосувати на п'ять років.

Нагадаємо, уряд Росії запровадив санкції проти секретаря Ради національної безпеки й оборони Олексія Данілова, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби та уповноваженої із захисту прав людини Людмили Денисової. Крім цього, ще близько 70 відомих українців потрапили до санкційного списку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини